RN73R2ATTD2132A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD2132A25
JLCPCB Part #
C3976115
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS