RN73H2ATTD1743B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1743B50
JLCPCB Part #
C2544217
Description
125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS