RN73R2ATTD2152A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2152A25
JLCPCB Part #
C2567056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS