RN73R2ATTD2100F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2100F25
JLCPCB Part #
C3960547
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS