RN73R1JTTD1871A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1871A25
JLCPCB Part #
C4160370
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS