RN73R2ATTD2050F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2050F25
JLCPCB Part #
C3932167
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS