RN73R2ATTD20R0F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD20R0F25
JLCPCB Part #
C2505689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS