WK73R2BTTD3003F
MFR.Part #
WK73R2BTTD3003F
JLCPCB Part #
C7117256
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS