RN73R2ATTD1931B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1931B50
JLCPCB Part #
C4058581
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS