RN73H2ETTD1023A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1023A10
JLCPCB Part #
C4260490
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS