RN73R2ETTD31R2F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD31R2F100
JLCPCB Part #
C2606388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS