SG73G2ATTD8060C
MFR.Part #
SG73G2ATTD8060C
JLCPCB Part #
C5893822
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS