RN73R2ATTD1721B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1721B05
JLCPCB Part #
C3944352
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS