ESR10EZPF6202
MFR.Part #
ESR10EZPF6202
JLCPCB Part #
C2107214
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS