TNPW08053K65BETY
MFR.Part #
TNPW08053K65BETY
JLCPCB Part #
C4185866
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount