RN73R2ATTD1500F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1500F50
JLCPCB Part #
C4147493
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS