SG73P2ATTD5621D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5621D
JLCPCB Part #
C4082464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS