HV73V2BTTD395G
MFR.Part #
HV73V2BTTD395G
JLCPCB Part #
C4108689
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS