SR732HTTE1R78F
MFR.Part #
SR732HTTE1R78F
JLCPCB Part #
C4191400
Description
-55℃~+150℃ 1.78Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS