RN73R2BTTD2940D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2940D25
JLCPCB Part #
C2529916
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS