RN73R2ATTD1402A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1402A10
JLCPCB Part #
C2571926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS