RN731JTTD3603C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3603C25
JLCPCB Part #
C4065363
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS