RN731JTTD1581D10
MFR.Part #
RN731JTTD1581D10
JLCPCB Part #
C4271475
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS