RN732BTTD3050F100
MFR.Part #
RN732BTTD3050F100
JLCPCB Part #
C3939170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS