RN73R2ATTD1332B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1332B10
JLCPCB Part #
C3989151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS