ERA-6AED95R3V
MFR.Part #
ERA-6AED95R3V
JLCPCB Part #
C20016294
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS