RT0805WRB0744R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB0744R2L
JLCPCB Part #
C4289892
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS