RN73R2ATTD1202B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1202B25
JLCPCB Part #
C2507903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS