RN73H2BTTD31R6F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD31R6F100
JLCPCB Part #
C4357392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS