RN73R2ATTD11R3D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD11R3D25
JLCPCB Part #
C4174687
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS