RN73H2BTTD1171B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1171B10
JLCPCB Part #
C2573982
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS