RN732BTTD9420F100
MFR.Part #
RN732BTTD9420F100
JLCPCB Part #
C5884487
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS