RN73R2ATTD1184C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1184C50
JLCPCB Part #
C2523236
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS