RN73R1ETTP2320B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP2320B10
JLCPCB Part #
C2554141
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS