P0805E4272BBT
MFR.Part #
P0805E4272BBT
JLCPCB Part #
C3976419
Description
-55℃~+155℃ 200mW 42.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount