RN73H2ATTD9091C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD9091C10
JLCPCB Part #
C2569369
Description
125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS