RN73R2ATTD1150D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1150D50
JLCPCB Part #
C4340607
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS