SG73P2ATTD1871D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1871D
JLCPCB Part #
C3942061
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS