RN73R2ATTD1152D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1152D50
JLCPCB Part #
C2506428
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS