RN73R2ATTD1101D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1101D100
JLCPCB Part #
C2503680
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS