RK73H2HTTE6801F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6801F
JLCPCB Part #
C2580022
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS