RN732ATTD1051B50
MFR.Part #
RN732ATTD1051B50
JLCPCB Part #
C4288000
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS