RN73H2ETTD1560C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1560C10
JLCPCB Part #
C4195056
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS