RN73R2ATTD1062B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1062B25
JLCPCB Part #
C4064742
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS