RN73H1JTTD1820D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1820D10
JLCPCB Part #
C4050238
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS