RK73H1ERTTP6813F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6813F
JLCPCB Part #
C2599099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS