RN73R2ATTD1052F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1052F50
JLCPCB Part #
C4157420
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS