RN73H1JTTD7592B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7592B50
JLCPCB Part #
C4326766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS