HV733ARTTE5113F
MFR.Part #
HV733ARTTE5113F
JLCPCB Part #
C6210118
Description
-55℃~+155℃ 1W 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS