RN73R2ATTD1024F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1024F100
JLCPCB Part #
C2505647
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS